fbpx
Zaregistrujte sa na odber noviniek a získajte stálu ZĽAVU 10% na procedúry.
Vaše osobné údaje používame pre potreby zasielania noviniek, akciových ponúk produktov, zliav a ďalších dôležitých informácií. Prihlásením sa na odber potvrdzujete, že ste sa oboznámili so zásadami ochrany osobných údajov a používania cookies a súhlasíte s nimi.
Please wait

Solárium

solarium1

 

Vertikálne solárium megaSun Space 2000 Vám zabezpečí rýchle, rovnomerné a predovšetkým bezpečné opaľovanie podľa Európskej normy 0,3 W/m2.

 

INOVATÍVNA KONŠTRUKCIA SOLÁRIA MEGASUN SPACE 2000

Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach, ktoré skvelo opaľujú a naviac obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus. Zaujímavosťou je zrkadlo, na ktorom stojíte a vďaka ktorému si opálite členky a vnútornú stranu nôh. Najväčšou výhodou je otvorený strop, čo ocenia hlavne ľudia so sklonom ku klaustrofóbii.

 

PRIAZNIVÉ ÚČINKY OPAĽOVANIA V SOLÁRIU

Počas opaľovania v soláriu prebiehajú tie isté procesy ako počas prírodného opaľovania. Opaľovanie v soláriu je preto dobrou prípravou na dovolenku na slnečných plážach alebo v horách. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie), je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí.  Počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín D, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné či psoriáza, sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania v soláriu. 

 

POKYNY A ODPORÚČANIA

Pred použitím solária svoju tvár kozmetiky a nepoužívajte žiadne produkty slnečnej ochrany. Počas opaľovania v soláriu používajte vždy dodávané ochranné okuliare. Po opaľovaní v soláriu sa použiť pleťovú vodu, alebo pleťové mlieko, aby ste predchádzali vysúšaniu pokožky.

 

KONTRAINDIKÁCIE

UV zariadenia (solárium) by nemali používať osoby, ktoré trpeli, alebo trpia na rakovinu kože, alebo sú na to náchylné. Taktiež by sa nemali v soláriu opaľovať osoby, ktoré užívajú lieky zvyšujúce citlivosť kože na ultrafialové žiarenie. Ak máte na koži trvalé opuchliny, vredy, alebo pigmentové pečeňové škvrny, solárium nepoužívajte.

Navštívte nás

ŠTÚDIO STOP CELULITÍDE
Svätoplukova 4, (OD OLYMPIA), 080 01 Prešov
Tel.: 051-7721 558, Mobil: 0907 994 914

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok : 8:00 - 20:00

Piatok od 12:00 do 13:30 hod. ZATVORENÉ (SANITAČNÉ HODINY)

Sobota : 9:00 - 13:00

iconfinder square facebook 317727