Přeskočit k obsahu

Študio STOP celululitíde

SoláriumPredstavujeme Vám naše vertikálne solárium megaSun Space 2000, ktoré je známe nielen svojou kvalitou, vysokým opaľovacím výkonom, ale
aj designom. Predstavujeme rýchle, rovnomerné a pohodlné opálenie. Perfektne sa opálite a nestrávite tam dlhšiu dobu ako 5-15 minút.
Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach megaSun, ktoré nielen skvelo opaľujú, ale naviac, obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus. Ďalšou zaujímavosťou je zrkadlo na ktorom stojíte a vďaka ktorému si opálite členky a vnútornú stranu nôh. Najväčšou výhodou je však otvorený strop, čo ocenia hlavne ľudia so sklonom k klaustrofóbii. Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín "D", ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, psoriáza,sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania v soláriu.


Kontraindikácie

Pred použitím solária zbavte svoju tvár kozmetiky a nepoužívajte žiadne produkty slnečnej ochrany. UV žiarenie v soláriách neobsahuje takmer žiadne škodlivé žiarenie typu UV "B" a UV "C" na rozdiel od priameho slnečného svetla. Počas opaľovania v soláriu používajte vždy dodávané ochranné okuliare. Po opaľovaní v soláriu sa doporučuje použiť pleťovú vodu, alebo pleťové mlieko, aby ste predchádzali vysúšaniu pokožky.

UV zariadenia (solárium) by nemali používať osoby, (a to v ich vlastnom záujme) ktoré trpeli, alebo trpia na rakovinu kože, alebo sú na to náchylný. Taktiež by sa nemali v soláriu opaľovať tie osoby, ktoré užívajú také lieky, ktoré zvyšujú citlivosť kože na ultrafialové žiarenie. Ak máte na koži trvalé opuchliny, vredy, alebo pigmentové pečeňové škvrny solárium nepoužívajte.


Solárna kozmetika

- pozri PRODUKTY

COPYRIGHT 2009 NIOSART