Přeskočit k obsahu

Študio STOP celululitíde

LymfodrenážLymfodrenáž - pomocou prístroja LYMFOVEN

Je to prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú výsledkom zlej látkovej výmeny. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.Lymfatický systém zabezpečuje, aby všetky škodlivé látky, ktoré sa do tela dostávajú vzduchom potravou, pokožkou alebo v tele vznikajú, boli z tela odvedené.

Lymfodrenáž predstavuje zvláštny druh tlakovej masáže, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Uvoľnia sa lymfatické uzliny a spriechodnia lymfatické cievy, čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným.

Lymfa prúdi z poškodených partií tela do krvného obehu. Krvou sa dostáva do pečene, kde nastáva recyklácia živiny, stavebné látky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu. Odpad a toxické látky sa prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Na výkon lymfodrenáže sa používa prístroj pre sekvenčnú tlakovú masáž, ktorý sa skladá z vlastného prístroja a drenážnych návlekov. Návleky sú viackomorové, čím dosiahneme intenzívnejšiu drenáž. Princíp činnosti spočíva v postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku.
Tlaková masáž je účinná na:
- zníženie hmotnosti
- odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
- odvodnenie a detoxikáciu tela
- aktiváciu lymfatického systému a krvného obehu
- prevenciu proti kŕčovým žilám
- pôsobí proti syndrómu ťažkých nôh


Odporúčania pre maximálne výsledky
Ošetrenie trvá 35 minút. Odporúčame 12 návštev, 2 - 3 krát do týždňa.
Pri ošetrení na zariadení Lymfoven odporúčame používať anticelulitídné krémy, ktoré zefektívnia výsledky. Dostatočný pitný režim tiež pozitívne vplýva na účinky tlakovej masáže.Kontraindikácie
- opuchy spôsobené ochoreniami srdca, pečene, ľadvín
- akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie
- akútne žilové ochorenie
- tehotenstvo
- onkologické ochoreniaCOPYRIGHT 2009 NIOSART